Corrocoat Benelux B.V.

Hoofdkantoor - Werkplaats
Griendweg 13
3295 KV 's-Gravendeel
Nederland

Tel. : +31 ( 0 ) 78 673 4555
Fax : +31 ( 0 ) 78 673 2778
E-mail : info@corrocoat.nl

Contactinformatie

Corrocoat Benelux B.V. is 24/7, 365 dagen per jaar bereikbaar. Bel direct: +31 ( 0 ) 78 673 4555


Contactpersonen

Bedrijfsleider
Ronald Kemeling
Ronald.kemeling@corrocoat.nl
Tel: +31 6 29050014
General Manager
Jolanda Hommerin
jolanda.hommerin@corrocoat.nl
Sales Engineer Regio: Noord- en Zuid Holland, Utrecht, Zeeland en Scheepvaart/Offshore / Belgie
Leo Loef
leo.loef@corrocoat.nl
Tel: +31 6 29050011
Sales Engineer Duitsland
Christian Klein
christian.klein@corrocoat.de
Tel: +49 172 9802693
Sales Engineer Regio: Noordoost Nederland, Limburg, Brabant
Rene de Jong
rene.de.jong@corrocoat.nl
Tel: +31 6 29050013
Sales assistent
Susanne Haese
susanne.haese@corrocoat.nl
Bedrijfsbureau
Irene van Horssen
irene.van.horssen@corrocoat.nl